Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Levný mobil s Windows Phone

Zdravím,
Jelikož mi odchází můj starý mobil (bez systému) a protože mám špatné zkušenosti s Androidem, chci zkusit nějaký levnější mobil s WP, asi tak do 3 500 Kč. Konkrétně vybírám z Lumia 532, Lumia 535 a Prestigio MultiPhone 8500 (kdyžtak napište, pokud víte ještě o nějakém připravovaném pro český trh). Využití hlavně na dívání se na YouTube, poslouchání hudby, přístup k internetu přes wifi a občasné hraní + focení.
Lumia 532 se mi líbí kvůli malému displeji, ale bojím se baterie.
535 je na tom s baterií lépe, ale má horší displej (větší + menší jemnost).
PMP 8500 má zas jemnější displej, ale nemá některé vymoženosti jako Lumie...
Displej bych chtěl mít v této cenové kategorii co nejlepší (měl jsem možnost vyzkoušet L530 a displej byl jedním slovem fuj). Vyrovná se alespoň 1 z těchto modelů Lumii 730?.
Budu rád za vaše rady, nejraději bych šel do L532, ale nejsem si úplně jistý :-/

532 nemá foťák autofocus

té Lumii 730 se nepřibližuje žádný tel. jak uvádíš ani 630/635, jako větší display HD720, baterie větší, blesk..... ty spodní jsou kriplovaný modely, aby tuhle 730/735 nezastínily a tak je třeba k pořízení minimálně litr přihodit

To, že nemá autofocus mi nevadí. Klíčové je pro mě jak bude ostrý displej a jaké bude mít barvy + výdrž alespoň 1,5 dne. Takže myslíte, že má cenu počkat až ceny těch lepších modelů spadnou? (někdy na podzim má MS představit nové vlajkové lodě)

Pravděpodobně asi počkám, až zlevní Lumii 730. Vyzkoušel jsem si jí v obchodě a vypadala úžasně. Displej skvělý, odezvy výborné. Foťák mi bude na 100% stačit. Nevíte, kdy by mohla cena spadnout tak na 3 a půl tisíce? :) Některé obchody ho mají teď za 5000 Kč :)