Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrzá start

Vždy při 1. spuštění (denním ) MS Windows XP SP2 zamrzne obrazovka s textem :-( : "načítání Windows" . Nevíte čím to je ? HiJackThis log mám čistý, projel sem to SpybotSnD a také hloubkovou analýzou NOD32... Může to dělat nějaký software ? DLL knihovna.

parve ze jsem windows reinstaloval pred 7 dni nic to nedelalo 4 dny - a do tech 4 dnu jsem "také nic" neinstaloval zadny softtware, zkusim dat kontrolu ale pochybuji,, muze to byt ovladaci na grafickou kartu ? kodeky zadne nemam,, ( kodeky = swinstwo )