Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rezim STAMINA

Dobry vecer, na mobile sony mam zapnuty rezim STAMINA na setrenie baterie. Ked je obrazovka vypnuta, vypne sa wifi aj datove pripojenie aj ine aplikacie. Da sa vsak vybrat ktore aplikacie budu fungovat aj po vypnuti obrazovky. Vybral som si aplikaciu Google mapy, kotra internet potrebuje. Po vypnuti obrazovky mi vypne aj napriek tomu datove pripojenie, ked ho aplikacia Mapy potrebuje?
Dakujem

Ano, lze tam vybrat ty aplikace v pohotovostním režimu, to jsi asi udělal dobře. Já tam mám mail a ten funguje pořád.

Mapy internet potřebují, ale ne stále. Zkus tam dát něco, na čem to vyzkoušíš. Mail, messenger a uvidíš, zda to funguje nebo ne.