Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zjištění polohy mob. telefonu

Jde zjistit kde se nachází mobil když v něm není sim karta? Někdo mi štípl mobil a je nedostupný, takže simku vyndal. Měl jsem zapnutou navigaci gps která fungovala i bez sim karty. Myslíte že bych pomocí té navigace mohl ten mobil zase najít? jak vůbec navigace funguje? jakto že to ukazovalo i bez sim karty polohu na mapě?

pedroso
Po návštěvě ZOO s rodinou, jsem narazil na druh opice MAKAK z kamerouncké province, už i tato opice, očividně s nadprůměrnou inteligenci jako ty, by napsala rozumnější prispěvky. (az na vyjímku inteligenci jejího hovínka, kde se chytáš)