Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s HDD

Dobrý den. Od včerejška mi windows zničeho nic hlásí chybu a poměrně často, už asi po páté. Přikládám screen. Doufám že to půjde vyřešit nějak jinak než jen jeho výměnou. Protože tu bych mohl provést asi až za měsíc a počítač potřebuji na práci. Pracovní data mám všechny na dvouch externích discích. HDD byl v sestavě co sem zakoupil jako jeden celek, ale protože sem některé komponenty měnil, tak se tim nejspíš zrušila i záruka. Předem díky za odpovědi.

Tak že prej i při výměně komponentů mi tento problém opraví, ale musim navrátit dovnitř původní komponenty a odeslat celek až do německa a kurýr mi to pak doveze až to bude opravené. Po nahlášení detailně problému se tvářil jakože to asi vymění a bude to... tak snad to dopadne :) Každopádně díky všem.

Na faktuře je to jako sestava, ale v informacích je napsáno že komponenty které jsou použité a jejich závadnost patři do záruky taky. Nemůžete třeba reklamovat u notebooku od lenovo to že baterie strácí původní kapacitu, ale když mi tam daj jejich HDD kterej je po nějaký době nefunkční, tak by se na to záruka vztahovat měla. No uvidíme jak dlouho to bude trvat a jak to nakonec všechno dopadne. Při nejhoršim bych si polepšil z 500gb na 1000gb, ale peněz sem už ted dotoho dal dost a chtěl sem si dát pauzu. Tak doufám že mi daj novej HDD a pošlou mi ho zpět.