Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zostava pre CS:GO

Vedeli by ste mi poradiť nejakú zostavu ideálnu pre CS:GO, nemusí to ísť na plné detaily, ale aby to ani nesekalo a dalo sa poprípade aj natáčať. Cena moc veľkú úlohu nehrá, ale čím lacnejšie by to vyšlo tým budem spokojnejší.

FX6300 + odpovídající deska a k tomu R7 260X, který podporuje HW encoding do x264 přes integrovaný VCE modul a Raptr SW, který je součástí Catalystů (tj. prakticky nulová zátěž CPU i GPU během nahrávání plus akceptovatelná velikost videa na HDD)

No práve to som chcel zistiť, ja viem že to není lacná záležitosť a do 500€ to asi bude ale snažím sa kúpiť tak aby som nekúpil niečo čo zbytočne ani nespotrebujem to je prvá vec a za 2. ja na tom iné hry fakt hrať nebudem. Ja hrám lolko 3 roky a SAMP 5 rokov na oboch hrách sa občas účastním aj turnajov. A teraz by som chcel skúsiť ospevované CS:GO tak sa snažím zistiť ideálnu zostavu, pretože na GT 210 čo mám na PC kde hrám spomínané dve hry mi CS:GO určite kvalitne nepojde. Preto sa snažím dopátrať pomoci tu. Ja singleplayer hry hrať nebudem, odjakživa som hral len MP a vždy som bol v tom dobrý.

Takže ak je aj FX6300 a 260X na CS:GO zbytočne veľa tak kľudne poradte ešte niečo výhodnejšie a ja budem len rád že aspoň ušetrím. Ak už nič výhodnejšie nie je tak rozhodne pouvažujem FX6300 a 260X. Monitor netreba riešiť ten mám nový 24-benq-rl2455hm-d414291.htm

rozlíšenie mi kludne stačí aj 1280x720

no vidíš, takže skončíš u FX6300 a 260X ;-) a pak mi ještě poděkuješ. ;-)

edit: IMHO by stačila i 260, ale kvůli jiným hrám bych to nehrotil.

v podstatě můžeš vzít základ od Joxy-ho a jen vyměnit grafiku: https://www.alfa.cz/product.php?eid=10514000600000 02R55&Search=260X&SearchType=1

i3 je finančně nesmysl. Buď FX6300/FX8300 nebo Pentium nebo až i5. Na obecné hraní při nároku na co nejmenší rozpočet bych to viděl na tu FX6300.

Nech ho, neví co chce a nikdo nebude navrhovat sestavu na jednu hru, jelikož to je nesmysl, navíc ani na čem bude hrát monitor/rozlišení neuvedl.
Mimochodem -

Cena moc veľkú úlohu nehrá,

ale jen do té doby, než zjistí, že i levná herní sestava něco bude stát.

M-Pol

souhlasím,já tohle o kurzu chtěl napsat,ale poslední řádek co jsem měl rozepsaný pro tebe jsem smazal abych tebe ''nenadzvedl ze židle'' :-D:))...

Ono od září,hodně u některého HW ceny vzrostly,asi Vás zde co radíte chápu,když poradíte nějakou levnou plečku 8-12 tisíc tak tazatel pak sem může chodit vybrečet že nalítl... že chtěl ''herní stroj'' Ale bohužel mezi části populace panuje přesvědčení že za 10 000,-Kč to utáhne všechno :)

No práve to som chcel zistiť, ja viem že to není lacná záležitosť a do 500€ to asi bude ale snažím sa kúpiť tak aby som nekúpil niečo čo zbytočne ani nespotrebujem to je prvá vec a za 2. ja na tom iné hry fakt hrať nebudem. Ja hrám lolko 3 roky a SAMP 5 rokov na oboch hrách sa občas účastním aj turnajov. A teraz by som chcel skúsiť ospevované CS:GO tak sa snažím zistiť ideálnu zostavu, pretože na GT 210 čo mám na PC kde hrám spomínané dve hry mi CS:GO určite kvalitne nepojde. Preto sa snažím dopátrať pomoci tu. Ja singleplayer hry hrať nebudem, odjakživa som hral len MP a vždy som bol v tom dobrý.

Takže ak je aj FX6300 a 260X na CS:GO zbytočne veľa tak kľudne poradte ešte niečo výhodnejšie a ja budem len rád že aspoň ušetrím. Ak už nič výhodnejšie nie je tak rozhodne investujem do FX6300 a 260X. Monitor netreba riešiť ten mám nový 24-benq-rl2455hm-d414291.htm

rozlíšenie mi kludne stačí aj 1280x720