Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypíná se sám pc

Zdravim 2 dny zpet se mi to stalo poprve vetsinou pri hrani sam od sebe PC doslova zhasne zadna modra smrt nic podobne proste se to najednou vypne a cca po 5s zas zapina teploty ve speedfan vypadaji docela dobre 42 stupnu +-

Nemusí být nutně špatný, ale je to jedna z nejčastějších příčin takového chování PC. Můžeš se domluvit se servisem v okolí, popsat jim svůj problém a půjčit si od nich na 1 den zdroj s tím, že když to bude fungovat tak jej od nich koupíš.
Určitě budou ochotní.

Špatné kondíky. Pokud je deska starší jak 2-3 roky tak to budou kondíky okolo procesoru. Mrkni se jestli nemají vypolené hlavičky. Správně mají být rovné, pokud jsou vypolené do obloučku nebo roztrhlé tak jsou KO. Takové kondíky stačí vyměnit a pojede to zase dál.