Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční mikrofon v počítači

Dobrý den,

můj syn si objednal tento mikrofon: nSzu v notebooku běží krásně, ale jakmile ho zapojím do počítače, tak se ukáže jako připojený, ale nepřímá zvuk. Zvukovou kartu v PC máme integrovanou (ASUS M5A99X EVO R2.0 - AMD 990X).

Budu moc rád za každou pomoc.

S pozdravem,

Josef Malý

Co presne je nastavene v ovl.panely - zvuky na karte nahravanie? Je navoleny? Bolo skusene nastavit +20dB boost?

V com presne "neprijma zvuk"? Co je v nastaveniach toho programu navolene ako vstupne zariadenie?

Iny mikrofon je jaky presne zapojeny kam presne? Ak je tiez jack a zapojeny do stejneho jacku, tak este moze vadit kejs poriadnemu zastrceniu jacku. Ked iny mikrofon je USB tak to je uplne irelevantne a mozes mat blbo nakonfigurovane jacky (napr. 5.1 repro nastavene apod)

Zkoušel jsem teď boost i na +30dB a jediné co slyším jako bych mluvil z druhé strany místnosti. Hrozně potichu. Přeinstaloval jsem ovladače a nainstaloval aktuální a stále beze změny. Na netbooku i na notebooku běží krásně a hlasitě. Tudíž si myslím, jestli není potřeba phantom napájení, ale to by neměl ani fungovat v notebooku si myslím. Druhý mikrofon je zapojený ve stejném jacku.