Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Instalace ovladačů tiskárny na tablet Win 8.1

Zdravím,
dostal jsem do ruky mámin tablet Prestigio Multipad s Windows 8.1 a chce po mě, abych nainstaloval ovladače na tiskárnu. Máme Epson SX235W, jenže když stáhnu drivery, tak ať se jedná o samostatný driver nebo o driver pro připojení přes Wi-Fi, vždy se stane nějaká chyba. Když stáhnu originální driver (u kterého vyberu systém i x32 verzi), tak po spuštění instalace a odsouhlasení podmínek napíše jenom "Installation Failed". Nic víc. A když chci nainstalovat ten přes Wi-Fi, napíše to chybu 1131 ... Na netu jsem nic moc nenašel, proto se obracím s prosbou o pomoc na vás.

Předem díky

Ak je tam normalny intel CPU tak by to ist malo, v tych vlastnostiach je vyslovene napisane Typ systemu: 32bit?
Ten ovladac mas odkial presne? Tie win su aktualizovane? Nemas tam nejaky antivir? (skus vypnut). Este by to mohlo chciet nejaky VisualC++ runtime, skus nainstalit nejake 2008 a 2010 apod. Pripadne googli to cislo chyby, ja som to negooglil.

Teď jsem ale zkoušel nainstalovat i EPSON Scan, opět z té samé adresy. Instalace se provedla, ikona je na ploše, ale nedokáže se připojit k tiskárně. Když se pokouším aktualizovat ovladače z menu toho programu, napíše, že se nemůže připojit na internet. A to i když je tablet metr od routeru i tiskárny a internet na něm přes Firefox normálně jede