Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nenaběhne s dvěma RAM

Dobrý den
mám u svého PC menší problém.
Koupil jsem si 2x CORSAIR CM3X1024-1600C7DHX DDR3. Když jednu nebo druhou zapojím do PC tak to je v pohodě. Ale jakmile zapojím obě tak PC 2x pískne a nic to nedělá.
Jediné, co napadlo mě je, že RAMky mají napětí 1.8V a na základní desce mám napsáno 1.5V.
Jinak nevím, čím to může být. Děkuji.

Jediné, co napadlo mě je, že RAMky mají napětí 1.8V a na základní desce mám napsáno 1.5V

tvoji tajnou základní desku asi vrátit nepudeš, tak to zkus s těmi exotickými ramkami.

edit:
co tak čtu na netu, vypadá to na ramky vhodné k přetaktování. otázka je, jak si s nimi rozumí tvoje neznámá deska.