Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDMI kabel a monitor.

Dobrý den mám problém. Mám monitor a mám bohůžel integrovanou grafiku na základní desce. Mám procesor AMD fx 8320e takže ten myslím nemá grafiku. Jde abych zapojil do pc hdmi a hdmi do monitoru nebo to nejde? . Je to Samsung lcd monitor nebo tv asi? Děkuji.

Doska má integrovanú grafickú kartu

Graphic Integrated ATI Radeon™ HD 3000 GPU

Multi-VGA output support : HDMI/DVI/RGB ports *1

- Supports HDMI with max. resolution 1920 x 1200 @ 60 Hz

- Supports DVI with max. resolution 2560 x 1600 @ 60 Hz

- Supports RGB with max. resolution 2560 x 1440 @ 75 Hz