Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plný flash disk

Dobrý den.

Připojil jsem svojí "flešku" do počítače (Win xp) a otevřel jsem "tento počítač".
pravým tlačítkem myši jsem klepnul na ikonu flash disku a zvolil jsem "vlastnosti"
Z geafu jsem poznal že flash disk není prázný. Pak jsem flash disc otevčel ale byl prázdný. Nemůžu do něj dát co chci jelikož je tam málo místa.

Kamarád mi poradil ochranu eset. Prý mu to taky dělalo. mě to ovšem nepomohlo. Co mám dělat abych "flešku" vyčistil?

Během vánočních svátků jsem zachraňoval data z HDD 500 GB, který majitel odpojil vytržením z USB když jej měl v rámečku. Bylo to dobře rozjebané, ale podařilo se vše zachránit. Kdo bezpečně neodpojuje a pak zbytečně formátuje a tím se vzdá dat, chybu činí. Lidi by mohli být zodpovědnější a firemní data si zazálohovat. Mít účetnictví nejištěné je magořina ... :beer: