Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Typ označení telefonu LG G3

Dobrý den, já bych se chtěl prosim zeptat jestli tento telefon je originální a + jestli se jedná o verzi 16 gb s označením telefonu LG D855 G3 16GB, dá se to poznat podle tohoto obrázku? děkuji David :), protože si ho chci koupit z aukra za 8000 korun tak jestli je všechno v pořádku a vyste nato odborníci takže my můžete pomoc :), děkuji tady je obrázek děkuji všem za rady :).

Nevím, nevím. Hádal bych se. Já, když kupoval grafiku, tak jsem se před zaplacením přesvědčil, zda je tam to co má. Samozřejmě funkčnost jsem vyzkoušet nemohl.

U mobilu ale doporučuji jen osobní převzetí. Já taky jel kvůli mobilu půlku republiky, ale stálo mi to za to. Alespoň jsem mohl rovnou funkčnost vyzkoušet, IMEI atd.