Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ASUS P5VDC-MX - VIA P4M800 PRO.. zvuk

Momentálně jsem si koupil pro druhý PC (upgrade)
Deska: ASUS P5VDC-MX - VIA P4M800 PRO
CPU: Intel Pentium D960 3.60GHz
(cena cca 1 000,-Kč)
S výkonem CPU jsem spokojen,se základní deskou celkem taky.

Už jsem to tu tuším jednou řešil,3 den zkouším zvukový driver (ovladač) a ani jeden nefunguje...
Nemá někdo zkusešnosti se Základníma deskama Asus ? Kde sehnat ovladač/driver pro integrovanou zvukovku ?

Díky předem

Jo,díky Karle :-)to je přesně ono na té sestavě jede windows XP Profesional (a žádný novější tam nikdy nebude) bohužel momentálně nemohu psát ze svého účtu neregistrovany1 nebo na tom PC viz. popis po výměně HW jsem nestihl aktivovat původní windows XP Profesional na HDD do 3dní a zablokoval se... při aktivaci to vyhodí tabůlku při startu windows a nic tam není jen nezobrazené ikonky....