Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC se sam po zapnuti vypne

Zdravim predchvili jsem si vyndal CPU(pentium 4 3.2 Ghz)a dal tam trochu lepši procesor (pentium D 3.4Ghz)no a po zapnuti počitače se zapne ta uvodni obrazovka,ukaže tam že ten procesor tam je ale asi po 10-15 sekundach se PC vypne,potom jde nastartovat ale udela to same a pořad dokola,zkusil jsem najet i do BIOSu ale než tam stačim najet PC se vypne
nevite co s tim muže byt?
PS.Procesor nevymnenuji poprve

CPU:pentium D 2x3.4 Ghz
RAM:2GB
Graf.karta:Ati radeon HD 3800
Zdroj:(stary)Silverpower 350W

no tak jsem vymněnil zdroj pak to CPU najelo tak jsem se mrknul do BIOSu a vidim 85 sutpnu tak jsem vypnul a mrknul se na vetrak ten drzel tak jak mel(aspon podle me)tak jsem nanesl novou teplovodnou pastu ale porad nic

To ti tu píšu celou dobu, že to bude nejspíš špatně nanesenou pastou nebo špatně osazeným chladičem, ale nevadí. Začni od začátku. Oddělej chladič a očisti od pasty procesor i chladič vatou namočenou v lihu. Na procesor nanes doprostřed, malé množství pasty-velikost max hrášek a zacvakni chladič, pořádně.