Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupe procesoru intel Xeon

Zdravim vsechny ve spolek. Vcere vecer jsem asi tri hodiny procesaval cesky a pak i svetovy internet, ale nezjistil jsme, kde je mozne v CR sehnat Intel Dual core Xeon 5128 nebo 5138.. :-/ Nevite nekdo o nejakem obchodu ci distributorovi? Holt jinak budu muset pockat az distributori vyprodaji starsi modely.
Diky

EDIT: dobra, doplnil jsem predmet o "intel xeon" ;-)

ja jsem tez googlil, a veru dlouho, az pak jsem se obratil sem.. no, v Norsku a ve Svedsku uz k prodeji je ;-) ja si pockam.. precijen dvoujadrovy procesor pro server s prikonem 40W.. to je nadhera.. chacha, vzdycky se smeju, kdyz se tu nekdo pta jestli mu bude stacit zdroj 500W.. Ja budu mit server 2x dualcore xeon, 8GB RAM a 4 5OOGB disky a vystacim se zrojem 250W :-D kam se s vypocetnim vykonem hrabou ty hracske masinky ]:)]:)