Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MSI GTX980 - restart pc

Zdravím,

vcera som si zapojil novu graficku kartu ktoru som si zakupil v Alze...Vsetko bezi na max detaili. Kludne som hral crysis 3ku 3hodiny vkuse bez problemov a takisto aj pri ostatnych hrach.

Lenze nechapem preco sa mi zakazdym da ciernu obrazovku a restartuje sa mi pocitac, ked si dam systemove hodnotenie...Do polovice to ide a potom cierna obrazovka a restart pc...A takisto to spravy ked spustim 3Dmark test...Chvylu to ide a potom znova cierna obrazovka a restart

Nevedel by mi niekto povedat kde je problem??

ovladace som instaloval z nvidia stranok...tiez som nadtym rozmyslal ze zdroj.Ale ak by to bolo tak tak by potom musela graficka karta padat neustale pri väcsej zatazi a nie len pri spomenutych (3Dmark,hodnotenie systemu) programoch. Hral som nanom uz dost narocne hry co daju grafickej karte velice zabrat a malo to netrvalo.A nic ako restart sa neudial.Tak chybuv zdroji by som zrejme nehladal

Aby jsme to shrnuli, tady vůbec nejde o nějaké "kvanta" W jelikož ten celý krám nemá větší spotřebu a to v zátěžových testech jak 350W, takže 600 W je zcela zbytečný.
Jde o kvalitní s dostatečnými výstupy 2x PCIe 6+2 piny (8) a tím zabránit redukční matlanině kde ani u toho "futronkrámu" nevíš na které větve to vlastně máš zapojené.
Season 550W G je možná až "zbytečný", bude mít velkou rezervu.

Prosim ta zabudol som sa ta opytat este jednu vec...Vcera som si kvoli tomu resartovavaniu pc obzeral ten svoj zdroj a vsimol som si ze jeden napajaci kabel zneho ma 6+2pin a druhy ma normalnych 6 ako som uz spominal a je napojeny na tu redukciu ktora bola sucastou balenia grafickej karty.

Problem je v tom ze ten 6+2 pin ma zapojene kable len do tych 6tich a ti pridavne dva piny co som ta dopajal su tam len naholo bez kabelaze...

Sufam ze sa to tak nestane aj pri tom novom zdroji