Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prohlížení sférických fotek apod

Ahoj,

mám Android 4.4 a mobil Huawei Ascend P7.
Nainstaloval jsem si aplikaci Google Fotoaparát, který má spoustu funkcí, včetně sférických fotek (něco jako když dáte Google Street View - vidíte všude kolem dokola). Neplést s panoramatickou fotkou.

Ten program sice umí tyto fotky vytvářet, ale neumí je prohlížet - zabudovaná Galerie to taky neumí.
Jaký program mi tyto speciální fotky otevře a dovolí mi je prohlížet?

Díky

Řeč je asi o PhotSphere nemýlím-li se. Mám obavy, že Goole uvažuje o jediném způsobu využití takových fotografií a to zveřejnění na jeho webu (záběry nebo jak se to jmenuje). Pokud si chceš fotky ponechat jako soukromé potřebuješ nějaký projektor, většinou Flash, méně často HTML5. Existuje víc programů vesměs placených - Easypano Panoweaver a Easypano Tourweaver (umožňuje z panoramat vytvářet virtuální prohlídky), Krpano a třeba ještě Pano2VR. Pokud mě paměť neklame, tak jedině Easypano umožňuje vytvořit exe soubor spustitelný v PC, ostatní jen ve webovém prohlížeči.