Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sluchátka - 3.5 jack 4pin na 4pin jiný

Hola,
koupil sem si nový sluchátka a k mýmu překvapení nejdou. Netušil sem, že i v pinech dělaj výrobci bordel, takže sluchadla nejdou, jak by měla na mobilu. (ironií je, že to sou sluchátka a mobil jedný značky)

Takže, vyzkoumal sem, mobil chytá piny v tomhle pořadí:
ground-mic-right-left

podle zkoumání sluchátka sou vyrobena nejspíš takto (když sem zasunul jen na 3 piny, tak to souhlasilo, hrála jen levá a mikrofon nešel)
mic-ground-right-left

Myslel sem, že na to bude redukce, ale nemůžu nic najít, nevíte o nečem? Nebo se to jmenuje jinak (redukce to asi není, jen přehození těch dvou pinů :-/)

Kuchat se mi nechcou, když sou nový.
Předem díkes

Kdyby jsi specifikoval o jaky mobil a jaka sluchatka se jedna, trebas bys mohl pomoct i jinym uzivatelum.

Jinak jsem myslel, ze uz nekolik let jsou u vsech sluchatek i mobilu pouzity specifikace iPhonu, nebot i vynalezce originalni a puvodni specifikace Nokia se prizpusobila, nebot maji o mnoho vic rozumu nez ty debilove z Apple.

Takze dle tveho popisu jsou sluchatka vyrobena spravne dle onoho TRRS standardu, ktery dnes pouzivaji vsichni, za to mobil je vyroben se starym standardem pouzivanym nekdy do roku 2011. Takze asi varovani pro ostatni Lenovo nebrat. (A to jsem ho tu nekolikrat doporucil. :-[)