
Reklama
Dobrý večer,
potřeboval poradit. Koupil jsem si nové PC. Když pustím Internet Explorer, tak mi pořád vyskakují reklamy, na každé nečtené stránce.Myslím, že se jedná o Swift record ads. Nevím, jak se toho mám zbavit. Můžete mi prosím poradit.
Nebo mi to otevře novou stránku Cupid Funda.
http://cupidfunda.com/?utm_source=sourcesa&utm_med ium=ron&utm_campaign=Test2
Operační systém je v angl. jazyce Microsoft Windows 8.
Předem děkuji za každý poznatek nebo radu.
stáhni si nějakej normální prohlížeč např. opera, firefox a v něm poté doplněk AdBlock a máš po reklamách. Pokud to nepomůže, tak máš v počítači bordel a budeme to řešit adwcleanerem, mbamem apod.
Tak ten firefox pomohl, reklamy tam nevyskakují. Vím, že tě možná zdržuji. Myslíš, že by se toho dalo zbavit i v internet exploreru? Mám si stáhnout adwcleaner?
áno dá adblockplus.org
špatně.
není řešením si pustit spyware do pc a pak teprve začít blokovat jeho stahování reklam.
normální je nejdřív odspywarovat a odadwarovat pc - třeba tím adwcleanerem.
Za normální prohlížeč od verze 11 lze považovat Internet Explorer. Právě Firefox již není co býval. ADblock situaci řeší.
Osobne používam Chrome a som spokojný.
Jojo,jak se říká, Chrome nenadchne ale taky neuškodí.
Neuškodí. Někomu ale třeba špiclování vadí.
a jak špicluje?
Vše, na co klikneš jde napřed Google. Takže Google ví, kam chodíš, na co klikáš, co tě zajímá, ...
A jestli někdo tvrdí, že to tak není, jak by Google mohl blokovat přístup na určité stránky před tím, než se načtou?
osobně můžu doporučit operu
nešpicluje ani to není explorer
Operační systém je v anglickém jazyce, protože sis dosud nenastavil, abys jej měl v českém jazyce. Najdeš to v nastavení.
Reklamy ti vyskakují, protože sotva sis počítač koupil, už sis tam bezhlavně stáhnul nějaký spyware.
V ovládacích panelech / Programy bys měl odstranit ty nesmysly (jde to seřadit dle data instalace kliknutím na hlavičku sloupce).
V nastavení IE si pak zakaž doplňky (ozubene kolečko vpravo nahoře / správa doplňků) a nastav si úvodní stránku dle potřeby.
Případně pro tebe možná rychlejší cesta - vrať bod obnovení do doby, kdy to ještě bylo v pořádku.
Až zase budeš něco instalovat, čti si, co odklikáváš.
A to je teprve test2.
pockej, az to rozjedou poradne. To ti bude vyskakovat reklama i v Excelu, pokud si pocitac neodbreberkujes.