Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou grafiku do herního PC

Ahoj...potřebuji poradit...skládám PC za rozumnou cenu a jsem fanouškem serie Battlefield.... budu kupovat BF4 a chci to rozjet nějak slušně...... Cenový limit sestavy byl 18 tisíc, to jsem o 800kc přepiskl, ale to se dá strávit...líbí se mi tato grafika, ale mám strach z té šířky sběrnice 128-bit namísto 256-bit ..... ta grafika má na netu výborné recenze...jen tohle mě zaskočilo... Poraďte prosim...díky http://www.czc.cz/zotac-gtx-960-2gb/165967/produkt
Celá sestava zde: http://www.czc.cz/4aic44oeeeg3l8msl1l67em6vc/sezna m

Ještě jednou díky za každý názor.

Přesně podle nesmyslu, chci i5 nemám prachy, tak ušetřím kde se dá, začnu deskou která vidět není.
(však je to jen jakýsi držák na procesor, paměti a g.kartu).
Špatně a znovu špatně, základ.deska byla a je nejdůležitější součást a spolu se zdrojem zajišťují stabilitu a životnost sestavy!

Nemáš prachy? Nestav základ na Intelu, ale nýbrž na AMD! Potom nebudeš muset vymýšlet deskové píčoviny.
(postav barák na hliněných základech a první velká voda, nebo zlá Bóra ti ukáží co si sesmolil)

Jo a až bude okradená nV 960 do pěti zlatých tak se dá o ní uvažovat a to bez ohledu paměť sběrnici, jinak stéle platí cena/výkon lepe AMD g.karty.