Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vymazání dat v mobilu přes PC

AHojte,

chci se zeptat, jestli není smazat všechna uložená data v mobilu počítač. Jde o to, že mobilu nefunguje displej, a tak to nelze provést přímo v telefonu samotném. Samozřejmě jsem přes počítat smazal složku obsahující fotky a videa, ale postupně zjišťuji, že jsou tam stovky složek, které obsahují buď pár fotek, anebo třeba zvukových nahrávek, u kterých ani nevím, jak se tam vzaly. Mám takové nutkání prostě úplně všechny složky v mobilu označit a kompletně smazat, potom se ale obávám, že bych smazal i systémové složky a zrušil celý telefon. Nemáte nějaké nápady?

Díky moc!

Mám takové nutkání prostě úplně všechny složky v mobilu označit a kompletně smazat

Smaz to. Systemove slozky beznym pripojenim pres USB (bez ladiciho modu, rootu, atd.) nesmazes.

Edit: Co to je za mobil? Mozna ze v starsich (Symbian, WM) to slo, to nevim. V Androidu urcite ne.

Pokud po připojení nejmenovaného telefonu s neznámým operačním systémem uvidíš tento mezi disky či Zařízení s vyměnitelným úložiště a po poklepání se ti otevře, pak můžeš v Průzkumníku s jednotlivými položkami manipulovat, přesouvat, mazat.....
Máš li na počítači Windows, klepni na klávesu S vlaječkou (Win) a E . Pak lze i bez displeje použít klávesové zkratky pro tovární nastavení.