Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr grafiky

Ahoj :) Chtěl bych se zeptat na grafické karty...Vybral jsem si tuto https://www.alza.cz/msi-n650ti-2gd5-oc-d2145420.ht m vzhledem k tomu,že nejsem bohatý si lepší dovolit nemohu,ale myslím že mi to bude stačit :) V grafických kartách se moc nevyznám a nevím jestli mi půjde.Podle čeho si mám vybrat grafiku? Když mám zakladní desku ddr3 musim mít i grafiku ddr3 ? Nebo jak ? Předem díky :)

Přesně jak ti píše M-Pol. Na tvou otázku, DDR3 RAM nemá nic společného s VRAM grafické karty. Takže pokud tvoje základní deska podporuje DDR3 RAM, tak grafickou kartu můžeš koupit s rychlejšími GDDR5, což bych ti i doporučoval.