Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zhodnocení pc sestavy

Dobrý den, chtěl bych zhodnotit tuto sestavu, jak je dobrá jako herní,případně co na ní změnit :

Cena je 27 418

Konfigurace sestavy:
Základní deska: MBMS5935 1 Ks MSI H97 PC Mate / IntelH97/ LGA1150/ DDR3 1600MHz/ ATX
Procesor: CPI3014 1 Ks INTEL Core i5-4460 3,2GHz, 6MB,socket 1150, BOX
Chladič na CPU: CASCM1127 1 Ks COOLERMASTER chladič CPU Hyper 103/ skt. 2011/ 1155/ 1156/ 1366/ 775/ AM2/ AM3/
FM1/ fan 92mm
Operační paměť: RAMM30443M 2 Ks TEAM RAM DDR3 4GB 1600MHz Elite (11-11-11-28) bulk
Pevný disk HDD: HDSE18686M 1 Ks Seagate 2TB HDD Barracuda/ ST2000DM001/ SATA600/ Interní 3,5"/ 7200RPM/ 64 MB
Grafická karta: VGMSI7989 1 Ks MSI GTX 960 GAMING 2G /PCI-E/ 2GB GDDR5/ DVI/ HDMI/ 3xDP
DVD-RW mechanika: CDLG1666 1 Ks LG DVD±R/±RW/RAM, GH24NS 24x SATA, M-disc/ černá bulk
Čtečka paměť. karet: CRSS0018 1 Ks OEM čtečka karet interní černá All in 1/ Micro SDHC/ XD/ USB
Provedení: CASAI001011 1 Ks HAL3000 AIO Bohemian TAB01 bez zdroje/ černý / ATX/ s USB3.0/s balením HAL3000
Zdroj ATX: CASS015 1 Ks SEASONIC zdroj 500W SS-500ET T3/ 12cm fan/ PFC/ 80PLUS Bronze/ Energy Knight
Operační systém: SWHAL201 1 Ks MS WINDOWS 8.1 - pouze s PC HAL3000 (64bit)

Rád uvítám návrhy nebo připomínky co vyměnit(bohužel ramky v jejich konfigurátoru lepší za rozumnou cenu nemají)

Ramky jsou špatné, nechápu proč nemají lepší výběr. Co se týče 2 TB disk, zrovna na hry mi přijde použitelný. Nové hry mají už nad 50 GB takže 1 TB se za pár let zaplní. To,že POW ukázal lepší je samozřejmé - jeho sestava je bez složení(není to u czc).Tu sestavu jsem si nakonfiguroval v jejich konfigurátoru, není to hotová sestava. Ale vzhledem k ramkám si to nakonec stejně budu muset složit u czc a doufam, že to neodláfknou.

GTX 750 bravo, jen tak dal, klidne si ji koupit muzes, bohuzel o herni ale nebude rec, smim vedet z jakeho duvodu si nechces nechat pc poskladat na czc ? Jak jiz zde bylo psano o kvalitu sestaveni bych se nebal, ale uznej ty co bude pro tebe lepsi. Jen dodam, ze za tu cenu by si mel zase o hodne lepsi pc.

Ano, každý dělá chyby. Kvůli otočenému ventilátoru nebo že ho nedali dozadu ale dopředu, tak je hned odsoudíš? Taková prkotina, kterou si upraví snad každý.

Pochop, že kdo je spokojen, tak to nebude psát všude. Samozřejmě kdo má problémy, tak to bude všude psát atd, ale těch spokojených je mnohem více. Negativní reklama se vždy šíří mnohem více a rychleji než ta pozitivní.

Pořád je to služba zadarmo a tak se občas může něco nepovést. Ale tohle se může stát i u toho HALu a tam jim necháváš celkem dost navíc.

Za mě počítače typu HAL3000 a podobné prostě ne. Zrovna u počítače chci, alespoň já osobně, to nejlepší za své peníze. Což tady u těch společností prostě nedostaneš.

Nakonec to je ale tvoje volba.

Jenže já nejsem ten každý, co si upraví ventilátor. Hlavně, pokud má znalost práva je lepší než pc - není jakýkoliv zásah do pc porušení záruky? Mám ponětí, že jsem četl, že snad už i otevření pc je porušení záruky a jakákoliv manipulace je konec záruky ( aspon tak jsem to vyčetl). Zřejmě dám na vás, nelíbí se mi jejich ramky a nechám si časem něco sestavit na Vaše doporučení.

Ano, právě u toho HALu to tak je. Jakmile to otevřeš, porušíš záruku. Teda pokud tam je pečeť, ale bývala tam.

U CZC kupuješ komponenty a ne počítač jako celek, služba sestavení je jen k tomu a hrabat se v tom počítači můžeš jak chceš. Proto je tam záruka na každý komponent zvlášť a ne na celek jako počítač.

Pokud by byl jakýkoliv problém, tak od toho tu pak jsme.