Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bzučící zdroj

začal mi bzučet zdroj i při vypnutém stavu PC. Je to nějaký problém, který bych měl nějak řešit, nebo je to v pořádku? Díky za rady

Jak krive? Kondenzatory nemusia byt rovno :)
Ked to bzuci furt tak to vypinaj predlzkou. pri zapnutom to stejne asi nepocut ked hucia vetraky a HDD.

Bud to pouzivaj dalej s rizikom ze to drbne, alebo si kup iny zdroj. Volba je na tebe. P.S. ocami skontroluj ci tam neni nejaky kondik vyteceny alebo roztrhnuty, a moc na to nesahaj je tam 320V aj nejaky cas po odpojeni z elektriky.