Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem posunutý zvuk u filmu

Stáhnul sem si film z netu formát Divx, na PC mě běží v pohodě, a na DVD přehrávači kterej umí přehrávat formát Divx film běží,ale je tam posunutej (ujetej) zvuk do předu asi tak o 5 vteřin, prostě to nesedí. Ví někdo čim to může být??

Bohužel, DivX není u stolních přehrávačů příliš košer, taky se mi stalo, že jsem kamarádce dal film v DivX a jí se v přehrávači film sekal a na na jiným to jelo plynule. Možná pomůže nahrát nový firmware, ale s tím nemám zkušenosti, nikdy jsem to nezkoušel.