Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunkcne pripojenie PC k TV

Ahoj,

mam problem pri pripojeni PC k TV. Pripajam cez VGA kabel a citanie windowsu sa este na TV zobrazi ale potom obraz vypadne a pise nepodporovany signal. Iny pocitac mi na PC funguje. Tento pocitac co sa snazim neuspesne pripojit bol v oprave a vymenili mu maticnu dosku. Drivery z prilozeneho CD som instaloval ale bez uspechu. Pred vymenou fungoval. Je tam Windows XP. Nema stym niekto skuse ost? Dakujem

Zapoj nejaky monitor alebo TV do vystupu alebo grafiky ktoru zapne ten Win (to co tam bolo naposledy pripojene, pripadne ak mas pripojenych viac veci do grafiky, tak vsetky ostatne odpoj).

Alebo pri mackani F8 pred spustenim Win dostanes ponuku ze spustit v rezime VGA, potom odinstaluj vsetky ovladace grafiky (v ovl.panely - programy) a restart do normalneho modu, a nainstaluj spravne ovladace grafiky.