Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zaloha z recovery

Zdravim poradnu...
Prosim Vas,stala se mi moji blbosti takova neprijemna vec..
Mam "maly" HP netbook,a nechtene jsem prevedl celej HDD na dynamicky-dokonce i recovery..Ted jsem chtel reinstalovat,lae bohuzel z dynamickyho HDD to zrejme nepujde..
Existuje nejaka zachrana?Nebo pomuze uz jen nainstalovat OS pres USB?
Predem diky zarady..

Tooly ako napr. Partition Wizard alebo EASEUS alebo co si uz skusil?
(bez zaruky :)

Nemas v tych Win nejaky HP recovery manager? (program). Ak ano neni tam nahodou moznost zalohovat cely recovery oddiel na USB apod? (to by mohlo potom byt aj bootovatelne).

AOMEI skusim urcite..
Poprav´de,dynamicke diky nepouzivam ani ja...ted je to "nahoda" a jeste nechtena..
Cili,mne jde vixe mene o to,aby mi za mesic nespadl Windows,ale aby fungovalo vse jak ma,pac i systemova patricie je dynamicka..je to velice spatny,mit dynamicky HDD?Bude problem pri reinstalaci Win,kdyz budu reindtalovat z DVD,nebo USB?Nainstaluji ho vubec na dynamicky disk?

Ledni Brtnik
[img=http://i2.cdscdn.com/pdt2/2/6/4/1/040x040/wwf8712269148264/rw/wwf-15187022-peluche-ours-polaire-sur-ses.jpg]http://i2.cdscdn.com/pdt2/2/6/4/1/040x040/wwf87122 69148264/rw/wwf-15187022-peluche-ours-polaire-sur- ses.jpg[/img]

• Je to asi 1-2 mesice jsi sem daval odkaz na docela slusny Free/Placeny program (me zaujal clonovanim, MBR), ale uz nevim jak se jmenoval, na "clone" fungoval dobre, nevim jestli umi co tazatel potrebuje..az tak sem ho neprojel :-)
• Uz ho mam http://www.partitionwizard.com/free-partition-mana ger.html