Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava

Zdravím, rád bych poprosil o kontrolu této sestavy.

Bude určena hlavně na hraní CS:GO. Občas si rád zahraji WoW. Někdy také zapnu singlplayer hru, ale u té mi to klidně může běžet na low na 30 fps, nehraji kvůli grafice.

Také bych rád věděl názor na klávesnici, vybíral jsem trošku kvalitnější aby nebyla hlučná klikáním a aby trošku vydržela.

Díkes za rady a pomoc :-)

Vím, že IPS je lepší než TN, ale jak jsem již říkal, sestava bude určená hlavně na CS:GO a tam je velmi využitelný a lepší 144 Hz monitor. 120/144 Hz IPS monitor v této ceně opravdu neseženu a ochuzovat výkon PC kvůli monitoru za 10 000 se mi opravdu zase tolik nechce.