Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekání PC

Ahoj,mám takový menší problém .. Nedávno jsem přeinstaloval OS, protože už můj PC byl pomalý .. Nabíhal pomaleji ..První 2dny po reinstalaci byl PC naprosto v pořádku .. Ale ted po týdnu se mi občas stane že se PC Jakoby sekne třeba na 3sekundy .. Například kliknu na nějaký odkaz na internetu a někdy naběhne okamžitě a někdy musím déle čekat .. Nebo například kliklnu na Tento počítač a disk D abych si mohl najít nějaký soubor a někdy mi naběhnou složky okamžitě a někdy se jakoby seknou na 2sekundy a najednou naběhnou.Ještě mohu dát jeden příklad.Například si píšu s kamarádem na Skypu a najednou se mi z ničeho nic sekne písmo a to co jsem napsal tak najednou naskočí napsané ale třeba za 5sekund co jsem to napsal :-) Omlouvám se za chybějící diakritiku píšu aktuálně z mobilu :-) Jestli je text nesrozumitelně napsaný,mohu to popsat ještě jednou :-) Děkuji za každou odpověď :-)

Jak z toho programu poznam jestli je hdd poskozeny ? Windows 8 po me chtel aktualizaci na 8.1 asi hodinku se to aktualizovalo Ted se uz dokonce cely pocitac seka,otevru skype--->neodpovida a ruzne program taky...Internet jde pomalu, nejak jsem se dostal na nej a stahnul ten program....A kdyz jsem zapinal Pc tak mi to napsalo ze microsoft windows neodpovida ale to se nejak rozjelo....ted mi program pise critical hdd temperature 68stupnu :( Co s tim prosim :(

Ok :-) Ale když jsem ho projel tím Skenem tak oba dva byli v pohodě .. žádný neměl červennou kostičku .. Jen nevím co mám ted dělat :/ Mám dva C a D ten C má 160gb a D 500gb ... Ten C je ten s 68 stupni .. Mám ho vyndat? A 48 stupnů je také hodně? nebo ten tam mohu nechat at tam mam aspon nějaký?

Jsem si 100% jisty ze se mi ten windows a pc seka kvuli tomu, protoze pred reinstalaci jsem mel windows na tom druhem hdd nainstalovany a bylo vse v poho jen ted jsem ho dal na to Ccko a neplechy.. a neodpovidaji jen programy, ktere jsou na tom s 68stupni... Proto se chci zeptat kdyz nainstaluji windows na to Dcko ktery by mel byt v pohode a vyndam to Ccko s 68stupnema jestli by to melo pomoci? :) Jen se chci zeptat jestli je 48stupnu take hodne :) protoze tolik ma ten druhy hdd. pardon ze jsem to napsal dvakrat ale poprve to bylo spatne zformulovano :)

Dobre preinstaluji windows na to dcko(48) a to Ccko(68) vyndam :) Pokud i ten s 48 odejde tak koupim novy :) Ten krystal info mi pise u Ccka ze ma 68stupnu ale stav "Dobrý" a u toho Dcka mi pise ze ma Teplotu 48stupnu ale stav "Pozor" :) Tak vubec nevim ..,Rad bych aby vydrzel za priblizne pul rok si budu kupovat novy :) Jeste se zeptam je mozne ze to Dcko ma 48c jen kvuli tomu ze je vedle toho s 68c ? :)

k chlazení viz karel.

toho Dcka mi pise ze ma Teplotu 48stupnu ale stav "Pozor"

ten program jsem uvedl právě proto, že vypisuje problémové / kritické hodnoty disku a barevně je odlišuje.

ano, když je disk vedle přímotopu 68°, tak místo aby byl chlazen obtékajícím vzduchem, ohřeje se taky.
to máš nějaký kancelářský křáp siemens a disky v plastových lyžinách, co si stíní v proudění vzduchu?