Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o radu na výběr Pc sestavy do 30ti kč

Ahoj, rád bych se zeptal na radu ohledně PC sestavy kterou bych rád pořídil na hraní her. Doposud jsem cpal peníze do " herních " notebooků, ale jednak je to zbytečný, protože to stejně mám jak stolní PC a hlavně za hodně peněz málo muziky.
Koukal jsem po Hal3000, ale nejsem si jistý zda komponenty co jsem tam viděl a cenu co si říkají dává smysl. Podotýkám sám jsem se občas v PC vrtal, ale stavět si ho zcela sám to nevím ... ;-)
Mohli by jste mi poradit?
Předem děkuji.

Moje doporučení už máš. Jinak tedy pokud bys nechtěl monitor ani OS tak bych změnil jedině CPU a HDD jinak nic, protože více výkonu pro domácí herní PC nepotřebuješ vzhledem k tomu, že bys ten výkon ani nevyužil (při zapojení jednoho monitoru) Pokud bys chtěl připojovat více než jeden monitor potom už by bylo na místě vybrat i o něco výkonnější grafiku ;-)

Záleží na tobě.... moc info o tom jakou představu o sestavě bys měl jsi nenapsal :-)

Ahoj,
Děkuji moc za Tvůj návrh. Jenom bych se chtěl zeptat na tu základní desku, protože si nejsem jistý zda mě nebude omezovat v případě že bych něco chtěl rozšířit... Spíš bych asi chtěl nějakou větší s více sloty ... Měl by jsi nějaké doporučení? Pokud by sestava přesáhla o pár stovek 30 ale byla do budoucna schopna lépe fungovat tak je to OK...;-)
Díky za odpověď

A k čemu by jsi chtěl využít display port a ještě jeden PCI slot? Osobně jsem neviděl snad nikdy u nikoho osazené všechny sloty. Maximálně grafiku se zvukovkou nebo podobně. Ten slot navíc je ti prostě na nic. To jsou věci, které využije malé procento lidí a nemyslím si, že mezi ně patříš.