Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenajede mě windows na mám notebooku

Dobrý den,chtěla bych požádat o radu.Mám stařičského notebooka s OS Windows XP.Dnes jsem si ho chtěla zapnout a nenajede windows jako začne se načítat ,tak tak na vteřinu obrazovka zmodrá s nějakým textem který ani nestačím přešíst a pak se notas zase restaruje.Je uplně jedno když potom zadam spustit v nousouvém stavu ,v nouzovém stavu s prací na internetu,ms dosu nebo poslední známá konfigurace...pořad to samé.Je nějaká reálná šance na zprovoznění abych nemusela nechavat preinstalovat windows?dekuji

Windows pravdepodobne není pričinou restartu, problém bude spíš hardwarový, chce to pokusit se nabootovat diagnostický nástroj, prípadne kvalitnejší notebooky tento nástroj mívají jako součást BIOS-u.

Asi to budeš muset dát prohlídnout nekomu znalejšímu

.... :puff:

Tak do biosu se dostanu F12 a pak F2?
Ráda bych to vyzkoušela ,na počítači potřebuji dneska pracovat.Já jsem si stejně již chtěla koupit nový ale potřebuji z něja alespon data?mám v tom seminárku mnoho fotek atd....šlo by mě to nějak popsat krok po kroku jak postupovat?