Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vice účtů ICQ

Ahoj.
Mám nainstalovaný ICQ, a za použití programu MultiICQ můžu spustit více účtů najednou. Ale při zapnutí počítače je ICQ spustí pouze jednou. Jde nastavit aby se program spouštěl vícekrát (přesněji 3x), pokaždé s jiným účtem? WIN XP PRO SP2
Děkuji

Změna kategorie, původně: Tipy, triky (host)

Zdravím. Nechci zakládat nové vlákno, když už to tu je. Jenže jsem poleno z druhé poradny - více rozumím zvířatům,než software. Dělíme se o jeden comp s mladou a ta se po právu cítí v "zámezí", když mám ICQ jen já. Kamarádka mi prozradila právě nějaký program Mirandu. Byl bu tu někdo tak laskavý a objasnil krátký návod, jak docílit dvou účtů ICQ? Byl bych Vám vděčný, už kvůli přítelkyni. Děkuji mnohokrát. ;-)

Zdravím sousedy ze zvířecí říše.

Zkus přečíst toto (za funkčnost neručím):
clanek1.asp

U Mirandy stačí údajně vytvořit kopii souboru ICQ.dll ve složce plugins pod jiným jménem, např. ICQ2.dll. Někde jsem četl, že to ani není nutné a lze přímo při startu Mirandy vytvořit více účtů. Ověřit to nemůžu - nepotřebuju to a používám QIP.