Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reklamace - nepodporuje pam. kartu

Ahoj,chci se zeptat, kdyz jsem si pred rokem koupil mobil, ktery ma podporovat pam. karty az 32GB, a ja si tedka takovou kartu koupil a telefon hlasi, ze pam. karta je poskozena, tedy telefon tyto karty nepodporuje. Mam narok na vraceni zbozi a dostat penize ktere stal? Dekuji

Asi jsem se špatně vyjádřil. Pam. karta funguje jak má, chyba je v telefonu. Telefon nepodporuje pam. karty o velikosti 32GB, ikdyž prodejce uvádí že ano. Jde oto, jestli díky jejich chybě v popisu mohu telefon vrátit a požadovat vrácení peněz za telefon?

treba i existuje nejaká 32 GB pamäťová karta která v té hračce funguje, kdopak že to ví s jistotou ? použité Lego a Bárbiny po roce užívaní, reklamovat budeš asi velice ťežko,

pokud máš ale v této činnosti zálibu skus to.

mel jsem kolegu, liboval si v malicherných mnohokrát nesmyslných, zbytečných, soudních sporech, velice ho to bavilo, bylo to jeho vášeň, asi jak nekdo luští krížovky

.... :puff:

No jo no, Gigabyte - smecko, nicmene to ze telefon podporuje az 32GB sdkartu neznamena, ze podporuje i tu, kterou jsi koupil. Sice Samsung je kvalitni znacka, ale to nic neznamena. Muzes zkusit reklamaci telefonu, ale je docela mozne, ze ti to vrati, ze se zavada neprojevila a ze jina sdkarta funguje normalne.