Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc sestava do 22k

Zdravim,potřeboval by jsem složit herní Pc sestavu do 22tisíc.Vím ze penize nejsou zadny zazrak ale presto by bylo super kdyby se z toho neco vykouzlilo :)

Podmínky: i s Windows 8.1
Byla by lepsi case s vetraním z leve strany, ale neni to podminka :) Hoši z minuleho threadu mi napsali ze mista zezadu tam mam snad dost :)

Jeste mam otazku,sestavu chci vzit na splatky tak se chci zeptat jestli je na tom czc problem to vzit na splatky nebo ne ? jelikoz ten pocitac bude na casti :)
Koukal jsem na tuhle sestavu a celkem se mi zalibila, ale vsichni rikali ze je lepsi aby jsem si ji slozil sam :) http://www.okay.cz/hal3000-titanfall-i5-4440-8gb-1 tb-r9-270-2gb-ddr5-w8-1/ Rad by jsem ji vzal,protoze tu mame kamenny obchod takze splatky by pro me byly jednodussi, ale raději si necham poradit :)

Dekuju za odpoved jen já opravdu nemuzu pridat 1000 :) Ja jeste nejsem plnolety a budu to dostavat od rodicu k narozeninam a vanocum nechtel jsem to psat jelikoz to zni dosti dětsky :) Ale nemohu rict rodicum o dalsi 1000 :) Tak jestli by sla opravdu nejaka do tech 22k dekuju a diky za snahu :)

Ps:Casto slycham ze intel je lepsi a ze treba v budoucnu budu moct pc upgradovat :)

jeste se zeptam, neslo by to dat do jiné case? U té coolemaster vidim nejaké diry na vetrani vpravo ale ja bohuzel vpravo mam jen desku od stolu takze zadne misto :( Proto jsem psal vetrani zleva nebo v horsim pripade zezadu :( Dekuju

Dobře děkuju :) Uz jsem skoro rozhodnuty ze vemu tu co si slozil ty :) Jen posledni tři dotazy.

1. Myslîš si ze jak jsem ti poslal ten obrazek(treti) ze by ta case mela byt v pohode? :) V zadu odsunu PC a necham tam tech 20cm ale hlavne mluvim o tech stranach? :)

2.Kdyz tu sestavu ted hodim do kosiku a poverim czc aby mi ji slozili tak az mi prijde tak je na ni vse komplet jen ji zapojim a pofrci? Nebo budu muset jeste nainstalovat Windows? :)

3. Je sestava tedy 100% kompatibilni a funkcni ? :) Nechybi tam nejaka cast nebo chladic atd.. ? Nemyslim to spatne jen jestli jsi treba nezapomnel :) Díky :)