Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Delphi 7 - smycka

Dobry den, chtel bych vas poprosit o radu.
Delphi 7 - Delam projekt a nemuzu se hnout z mista.

Mam promenou string a potreboval bych text z te promene rozlozit na jednotlive znaky do jine array promene.
Vim ze tam bude smycka a brat ty pismenka postupne jen nevim jake prikazy pouzit...

diky..

public
    { Public declarations }
    delka:integer;
    celytest:string;
    pismena:array[0..2000] of char;

delka:=Length(celytest);  //zjistim delku textu
for f:=0 to delka-1 do begin

end;

nevim jak promenou Celytest rozebrat a jednotlivy pismenka ulozim do promene Pismena[i], kde i bude pozice pismene v textu..

opascalováno (Vladimir)