Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vráti klávesu na místo?

Utíral jsem klávesnici od prachu suchým hadříkem a nešťastně jsem zavadil o klávesu Y/Z, která se vyloupla ven. Už jsme se s tím jednou setkal a šlo to prostě nacvaknout zpět ale teď to nejde, protože se uvolnila i jedna část pod tím a teď si nevím rady, jak to nasadit zpátky.
Viz obrázky:
0UzgOMG.jpg
cfy2BZP.jpg

Ludstvo straca cim dalej tym viac schopnost pouzivat mozog. Pozri si to na tomto videu je to presne ten isty system, musis to naspat nacvaknut v tom strednom otocnom spoji (vpravo aj vlavo) aby ti opat fungoval ten "X" mechanizmus a potom nato naspat nacvaknes tlacitko.