Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook Advent

Je možné ještě koupit v ČR notebook ADVENT 7096? Popřípadě kde? Hledal jsem ho na webu a asi už neni k mání. Děkuji za odpovědi.

Tento notebook a podobne hovadiny s takymto nic nehovoriacim nazvom by som nekupoval. Vo firme sme mali obrovsky problem s notebookmi zn. ChilliGreen, ktore sa ukazalo, ze su bez ovladacov, a totalne shitne. Navyse ich stranka moc nefungovala, a stiahnutie asi 100MB balika ovladacov trvalo rychlostou 2kb/s kludne aj pol dna.
Nesetri na nespravnom mieste a kup si poriadny notebook, a nie len daco co sa tak tvari....

A ak predsalen velmi chces - zozen si cesky windows a installni si ho tam, a hotovo.