Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem herní pc 19-19,5tis

ahoj potreboval bych slozit nejakou herni pc sestavu priblizne na 19tisic korun.Chci ciste jen bednu bez Os a periferií.
Mam na vysku ve stole jen 440mm misto takze bych to potreboval dat do nejake mensi case :) Vim ze zalman z11 se mi tam nevejde :)
Děkuju :)

ne,ale porad se bojim te case.Poprve jsem nepochopil co jsi mi rikal o tech pruduchach vpravo, jelikoz vpravo mam misto asi jen 5cm mezi stolem a PC a vzadu mezi PC a zdi asi take jen 10cm proto hledam nejakou alternativni case ktera by odfukovala(nebo jak se tomu rika) jen vlevo, podobny typ jako mam ted, ale vim ze uz je stará.

Dobře děkuju :) Jen vim ze u te case co mam ted neni zadny vetrak vzadu nebo aspon nenî vidět a jsou pruduchy ze strany tak jsem myslel ze to odfukuje těma :) Proto jsem tu porad zvanil o pruduchach vlevo.Kazdopadne děkuju za pomoc a omlouvám se.To poslední co jsem chtěl bylo někoho naštvat.

• Ac, mimo diskuzi, pekny obrazek toho jak zdroj taha teply vzduch, kde by to stalo za porovnani se zdrojem umistenym dole.
Ale nevyhoda pro ATX desky, kde spodni zdroj, pri prikladu > kabel ma problém dosahnout na CPU napajeni, vzdy chyby 1cm, tezko rict.

• V tom pripade, u pouziti WaterCooling (kde zebro je primo u vyfuku), je teplota u vnitr skrine nissi (nebo co odpovida ukazce proudeni na obrazku), kde CPU " zminovany" vezovy chladic neproudi vzduch ?, ty sipky by nebyly pravdivé, co jsou na obrazku. (mozna se myslim ale..)

• Né né pritely, mam na mysli proudeni vduchu v case, kdyz nemas CPU chladic typu Noctua, které maji vyfuk primo ven, ale chladice co maji jeden ventilator smerem k procesoru, byl by ten obrazek pravdivy? (nehlede na strategii chlazeni GPU)

Přímý dopad na co? Na větší teplotu toho zdroje ano, ale i tak u nežravých strojů stačí jen to odsávání skrze zdroj.
Oni totiž jsou zdroje na to navrhovány a výkon točáku je násobně větší nežli by potřeboval samotný zdroj na svoje chlazení.

Jinak už mě to neba, toto je lepší zábava, moje oblíbenkyně.

watch