Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zakázání Aero během práce se SolidWorks

Zdravím lidi,
chci se zeptat, zdali nevíte, jak vypnout AERO ve Win7 při spuštění a práci se SolidWorks, tak aby se po jeho zavření opět AERO spustilo.
Našel jsem na webu, že stačí u zástupce nebo exe souboru přes vlastnosti v záložce kompatiblita zaškrtnout políčko Zakázat kompozici plochy toto ale bohužel nefunguje.
Zkoušel jsem to na jednu hru co mám v NB (Battlefield 2) a hry to funguje. (že by režim DirectX).

Dík za info.

použij rovnou ty příkazy do zástupce batky pro spuštění cadu (cestu si uprav):

rundll32 dwmApi #104
"c:\program files\SolidWorks\SolidWorks.exe"
rundll32 dwmApi #102

nebo to přepínat samostatně jedním zástupcem batky - kontrolovala by stav služby uxsms:

sc query uxsms | find "STATE" | find "RUNNING"
if errorlevel 1 (sc start uxsms) else (sc stop uxsms)

nebo aero zakázat nafurt, win7 se pak dají používat.

ten kód je 3-řádková batka.
notepadem uložíš na disk třeba jako c:\windows\solidworks.bat, na plochu si foukneš zástupce té batky, přiřadíš mu oblíbenou ikonu a mohlo by to fungovat.

podobně ten dvouřádkový přepínač aera: někam aero_switch.bat, na plochu nebo do 1-klikacího "quick launch" jen zástupce.

nebo se vykašlat na aero, ve vlastnostech plochy zvolit klasický vzhled bez aera (a obarvit si ho). brtníčí win7 vypadají nějak takto.