Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přehřívání notebooku?

Dobrý den,
už asi měsíc pozoruji, že cca po 2 hodinách hraní na notebooku se mi začne vše nesnesitelně sekat. Musím třeba půl hodiny počkat, než se vše opět rozeběhne tak jak má. Mohlo by to být přehříváním? Doporučili byste mi popřípadě ty chladící podložky? Předem dík za radu

Notebook není určen pro permanentní hraní (důvod jste sám zjistil - neuchladí se). Spíše zkusit nechat odborně vyčistit a přepastovat. Chladící podložka "možná" posune čas znefunkčnění, ale notebook neuchladí.

Tak tady bych ty rady nedoporučoval. NB je sestaven na standartní provoz,určitě není důvod k výměně pasty,ta v podstatě chlazení neovlivní a chladící podložky ?? Stejná kategorie jako u šmejdů hrnce - vyhozené peníze.