Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ICQ - chybové hlášení

Mám už pár týdnů problém s ICQ - samo od sebe se mi vypíná - ohlásí chybu a odpojí se. Za večer cca 5 - 10x, přeinstalace nepomohla. Poradí někdo prosím, co s tím?

Tohle se mě fakt netýká. Já jsem svědomitá. Něco se mi možná do systému dostalo, ale určitě ne tim, že bych klikala jak magor na nějaký odkazy a stahovala obrázky. Na icq se bavim jen s lidma v kontakt listu - ostatní hážu do ignoru