Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dobré domácí kino

Dobrý den,

Nedávno jsem koupil reproduktory samsung HT-H5500EN - domáce kino. Bohužel s jeho basovou stránkou nejsem vůbec spokojeny. Celkově kino nehraje zase tak špatně, ale vůbec nebasuje a to i přes to, že mám basy na maximu. Naopak jde zase propojit s jinými zařízeními přes BT a má FM tuner a to jsou super fce. Kino mám propojené s PS3 a s 3D televizorem samsung, který má pouze optický výstup.
Mohli by jste mi někdo doporučit domácí kino (ne za 50 000 :-D), s kterým by jsem byl vážně spokojený a byla by to investice, které nebudu litovat ani za pár let?

Předem děkuji za doporučení a přeji hezký zbytek dne,

Duty

Jenže ten u těhle beden nepotřebuješ to honí basy u těch prťavejch bedýnek,jinak ho klidně můžeš pak dokoupit ,ale zbytečnost.Tatík má starý kino Philipse kde ho koupil bez wooferu bedýnky krapek větší než ty moje od Yamahy a hrajou stejně jak ty moje s wooferem,navíc to maj už nějak spárovaný s tím zesíkem a nebudou prodávat něco za dvacet s mizerným zvukem.(bez pořádnejch basů)