Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sdileni souboru pres Solid Explorer pomoci SMB funkce

Krasny den preji vsem.

Chtel sem si udelat sdileni souboru z PC do telefonu abych mohl streamovat filmy v telefonu. Pouzil sem program Solid Explorer, aktivoval jsem sdileni urcitych slozek , povedlo se mi i pripojit k PC, nasel sem i sdilene slozky, ale v nich filmy nejsou. Aplikace mi pise pri pokusu o otevreni sdilene slozky

--Chyba - pristup odepren -

Ale nevim proc.

Asi mam nekde spatne neco nastavene v PC.

PC je zapojene pres LAN do modemu Huawei Echolife HG520i a pres Wi-Fi se pripojuji telefonem Samsung Galaxy S4 (Android 4.4.2 KitKat)

Prosim, poradte co s tim mohu udelat.

abych mohl streamovat filmy v telefonu

netuším čo si presne predstavuješ pod pojmom "streamovat", ale ak si nazdieľal v PC tie správne zložky s videami, môžeš k nim z mobilu pristupovať a v mobile tie videá prehrať.
Osobne používam ES File Explorer (ES3) - práve odskúšané a funguje mi to... (Android 4.4.2 KitKat)

Proste si ty filmy poustet v telefonu aniz bych je musel pretahovat do telefonu.. Ano ono to funguje, sdilene slozky vidim, ale dal se do nich dostat nemohu,vykazuje mi to chybu jak sem psal vyse ale nevim proc a to potrebuji vedet.