Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Který smartphone.

Ahoj, budu muset dát pryč svůj htc desire 500.. A tak prosím o radu který z níže uvedených telefonů vybrat, bude slouží především na internet přez wifi, takže sledování videí,brouzdání po fb. Hru hraju jen SimCity ale to utáhne každý mobil, takže nebude ani moc sloužit na hry. díky moc všem (mimochodem cenová hranice je 4,6k díky moc)

http://mobilni-telefony.heureka.cz/asus-zenfone-5- 16gb/ (Líbí se mi 2 gb ram,android 4.4,vzhled) Mínus: Dvou jádro.
http://mobilni-telefony.heureka.cz/samsung-i9301-g alaxy-s-iii-neo/ (Pěkný vzhled,1,5 gb ram dostačujicí, 4 jádro)
http://mobilni-telefony.heureka.cz/lg-d620-g2-mini /recenze/#section (totéž pěkný vzhled 4, jádro)

No ovšem nebráním se i jiným značkám. Rád si poslechnu i názory na jiné telefony moc díky :)

Rozdeleni na dvoujadro, ctyrjadro, je fakt debilni, nevim proc te to zajima, dulezity je snad vykon.

Jenze ten Atom v Zenfone 5 je pomerne zravy, ona je to takovy beta verze, teprve letosni Atomy dohnaly ARM procesory.

Ano, Samsung Galaxy S3 Neo je opravdu krasny foun, doporucil bych ti ho, ale ma jednu zasadni nevyhodu, nema LTE.

LG G2 je slusny, ma par nevyhod, LG G2 mini je orezany ponekud vice, ja bych radeji volil LG G3s, ale 1GB RAM je pomerne malo v dnesni dobe, ale pokud nechces moc utracet za drazsi foun, tak nekde kompromis udelat musis.

Zřejmě vůbec nevíš,co LTE vůbec je. To není o tom,jestli ho přibývá,to je o tom,že ti umožní stahování větších souborů za krátký čas. Česky - třeba filmy,ale za nekřesťanskou cenu. Na čtení mejlů a facebook LTE není potřeba. Spíš se ale jedná o prestižní záležitost.

hlavně platí:

1. 3G se bude vypínat a kdo nemá LTE, skončí na prastarém EDGE, takže v ideálním případě "závratná" rychlost 200kbit/s (tj. cca 20kB/s, tj. stránka velká 100kB, což je dnes spíše malá stránečka s malinkým obrázkem, se natáhne až za 5s, tj. je to zcela nepoužitelné)

2. LTE do budoucna přinese VoLTE (tj. telefonování přes data)

3. LTE má daleko větší dosah než 3G, takže i tam, kde 3G nebylo je velká šance že bude, byť ve své pomalejší variantě