Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ktora gpu je lepsia?

dobry...poprosil by som o radu neviem aku grafiku si mam vybrat...bud msi gtx 960 gaming 100me alebo r9 280x alebo neviem uz vobec obe maju vyhody aj nevyhody :/...najlepsie ku nejakemu 8jadraku od amd s 8gb ram...dik za rady

radim sa na internete vsade mozne uz dva mesiace...davno by som to aj vyriesil keby som nebol ignorovany...no takto ma to nuti vzdy vytvorit novu otazku aby si to niekto vsimol a poradil mi...mam uz nejaku zostavu no nechce sa mi to tu vsetko pisat uz po stvrty krat...proste sa to neda takto povedat ktora grafika je lepsia??

nechal som si to u vas zlozit...no zakazdym ked som sa pytal dalej po takych piatich minnutach ma zacali vsetci ignorovat...nikdy som nedosiel k ziadnemu zaveru...jasne ze najjednoduchsie je tu hodit nejaku zostavu link a to je vsetko...no ja by som bol rad keby mi to niekto odovodnil preco to tak je naco ci to bude fngovat a preco toto tamto...no na t tu nikto nema nervy....zas budem ignorovany a nuti ma to vytvorit nove tazky aby mi niekto poradil..