Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi PC- prosim o radu

Dobry den, nejde mi moj notebook. Skusal som ho zapnut v safe mode, tam funguje bez problemov, ale v normalnom mode vobec, alebo sa nachvilu zobrazi a potom tam spravi take stvorceky a zcerna. Cez safemode som obnovil Windows, ale ked ho musim zapnut v normalnom mode, tak stale to same aj cez to vsetko, ze Windows som obnovil do tovarenskych. Prikladam obrazky nizsie, prosim pekne o pomoc.
SWpXIst.jpg
lMES6XT.jpg

Notebook sa mi podaril zapnut v normalnom a bezal v pohode asi 30-40 min, no mam pocit, ze akonahle sa zacal prehrievat, tak to spravilo znovu. Je mozne teda, ze by to bolo prehrievanim a teda mozno zanesenym ventilatorom? Nemate niekto skusenost s cistenim ventilaru? Uz ma to napadlo aj rozobrat s malymi srobovacikmi, ale neuveritelne pevne tam drzia tie sroby, ide to vobec tymi srobovacikmi, alebo je nato treba nieco ine? :-/ Dufam teda, ze sa to neusmazilo, ako tuna pan tvrdi, kedze som ho zapol, ale na tom prehrievani nieco byt moze.