Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dostupnost Zenfonu 2

Ahoj, zajimalo by me zda nekdo nevi kdy bude v cr mozne koupit asus zenfone 2 a za jakou cenu.
Taktez by jste mi mohli napsat nazor na ten telefon, proste jestli je podle vas dobry/spatny - proc, vcem a jestli se vyplati.

Tak budou 4 varianty.

Nejslabsi prvni varianta je na hovno, jinak to rici nelze, protoze je osazena beta verzi mobilniho Atomu Z2560, zravy nic moc procesor.

Druha nejslabsi varianta uz je znacne lepsi, ale nema fullHD displej a proto svuj pohled upinam ke treti a ctvrte variante.

Treti varianta ma 2GB RAM a malinko slabsi procesor Z3560 a ctvrta a nejsilnejsi varianta ma 4GB RAM a Z3580. Tipuju, ze tento foun bude u nas minimalne zpocatku mirne nad 10.000 Kc.

Osobne pokud neco Asus nezkanha, treba fotak, uvidim podle recenzi, tak ten mobil chci a vidim to konkretne na treti nebo ctvrtou variantu podle financi.

Co se tyka dostupnosti, tak Evropa by mela prijit na radu az v zari, ale doufam, ze to Asus nakonec uspisi a vyda telefon v EU v cervenci teda stejne jako v USA. V Asii bude dostupny postupne od dubna.

Mel jsem Zenfone 5 pujceny a zkousel jsem to same co na ARM smartphonech, ktere mam nebo jsem mel, gps, serfovani na netu, ozkouseni nejake te hry, stahovani aplikaci pres wifi, proste takovy normalni pouziti a baterka mizela pred ocima vic nez je to obvykle na jinych founech. Navic nejsem jedinny kdo s tim mel problem, takze asi nekde bude chyba, to je jedno, na novy Atom se tesim, zatim jsem slysel ohlasy z tabletu, kde uz to je a pry obrovsky pokrok.

Vzdyt jsem psal, ja to tipuju na 10.000,- s tim, ze to casem zlevni, ale je to jen spekulace, muze to byt za 9.000,- muze to byt i za min, ale nezda se mi to moc pravdepodobne.

Edit: Jestli neco levnejsiho shanis uz ted, tak Samsung Galaxy S4 i9506.

Co se tyka dostupnosti, tak Evropa by mela prijit na radu az v zari, ale doufam, ze to Asus nakonec uspisi a vyda telefon v EU v cervenci teda stejne jako v USA. V Asii bude dostupny postupne od dubna.

Proc ho ma Alza na webu uz ted? Samo ze bez ceny a dostupnosti :-D
https://www.alza.cz/asus-zenfone-2-ze551ml-32gb-os mium-black-d2305598.htm

Ja ho tam prave objevila, kdyz jsem se poohlizela po novem telefonu a docela se mi libil, ale jelikoz jsem pak taky zjistila, ze asi jen tak dostupnej nebude, tak jsem si radsi koupila Lenovo P70.

jj, take jsem si toho vsimnul, treba maji nejaky kontakt nekam do Asie a veri, ze jsem budou schopni privest nejake sedivky.

Podle mobilmanie nema Lenovo P70 gyroskop, docela skoda. Jakej je jinak?

Muzes prosim zkusit, jestli to Lenovo dokaze plynule prehravat fullHD ripy x265? Bohuzel tohle nikde netestujou.

---

Jinak ja mam SGS4, takze nikam nespecham a na Zenfone 2 si pockam. :-)