Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problikávání myši

Dobrý den, mám takovou spíše zajímavou otázku. Chtěl bych se zeptat, zda může myšce škodit problikávání, když je notebook v režimu spánku. Nebliká osvětlení myši, ale samotný snímač. Myš mám zapojenou v USB 3, který je trvale napájený. Myš bych zapojil do USB 2, ale 2 mám jen na levé straně a protože jsem levák, tak USB by mi na levé straně zavazelo.
Děkuji za odpovědi. :)

Mys to predsa robi sama, mysi nemoze vadit ze funguje. Vadi to skor vsetkym okolo :)
Skus si nastavit v spravci zariadeni u daneho USB root hubu zakazat prebudzat tymto zariadenim, mozno ju to vypne, ale neni to iste. Mozno sa da aj vypnut to napajanie USB v BIOSe apod.

ked je USB2 port vtedy vypnuty, tak to ani blikat nemoze ked nema ziadne napajanie. Uz som pisal skus odskrtnut v spravci zariadeni ze prebudzat tym zariadenim, ci to ten port nevypne. Alebo v nejakej powermanagement aplikacii od vyrobcu, alebo v BIOSe ci tam neni ze vypinat USB3 port apod.