Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung Smart Tv neprehrava soubory

Zdravim vsechny a zaroven prosim o pomoc. Nejake tema jsem na tohle nasla ale bohuzel je starsiho data. :-(
Jde mi o to, mam televizi Samsung ue40f6340. Problem je v tom ze nektere soubory bez problemu prehraje a jine zase ne a hlasi format nepodporovan a pritom je to stejny format jako ty ktere se prehraji. Tedy Avi. Je nejaky program kterym se ty soubory ktere neprehraje daji prevest do formatu ktere prehraje? Omlouvam se jsem laik. Moc dekuji K.

Zato ze mas film a tam je koncovka AVI, MPEG4 alebo H264 tak to neni format ! To je len koncovka ale ten film je kodovani inak= napr.
Mas film FILM.AVI ono ma koncovku avi ale je kodovany napriklad v Divx alevo Xvid a Zvuk tak isto...
Preto aj na TV mavas nalepku ze SUPPORTED Divx, FLV atd...
-----
Takze bohuzial to je normalna vec ze niektore filmy ti prehra a niektore nie... stym sa musis zmierit. Alebo si ten film prekonvertuj.

Jiz jsem mela stazeny nejaky program ktery konvektovar do souboru ktere tv prehrava. Ale i tak se nespustilo. Tedy neco delam asi spatne. :-( Jednoduchy program ktery zmeni vse tak aby to TV vzala bez problemu? propojila bych jednoduseji Pc s Tv ale to mi bohuzel nejde pac muj PC je ponekud postarsi.

Tak tohle jsem vubec netusila by mohli i blokovana. Inu uz jsem zase o neco chytrejsi. :-) Jinak jsem zkousela mrknout na film ktery jede a porovnat s filmem ktery nejede a jsou uplne totozny, tak nechapu proc jeden jede a druhy ne. :-(